.

.

New
(TPKHM-TK5150) премија боја копир тонер прашок за KYOCERA ECOSYS М 6035cidn 6030cdn 6530cdn 6535cidn 6035 6030 6530 6535 KCMY

(TPKHM-TK5150) премија боја копир тонер прашок за KYOCERA ECOSYS М 6035cidn 6030cdn 6530cdn 6535cidn 6035 6030 6530 6535 KCMY

DEN 4626.72

Стока
Достапно.

Квалитетот на нашите компоненти можат да бидат тестирани и се покажа за време на нашето производство на готови производи.,
Три за магнетни тонер касети компатибилен за, како што се HP, Canon и сл. 12 месеци полица-живот гаранција, еден-на-еден замена политика за квалитетот на лекот и / производи
.,
Еден за remanufactured тонер касети б. Врз основа на технолошките иновации, ние сме професионален тим кој е задолжен на технолошкиот развој, производен менаџмент, контролата на квалитетот и развој на пазарот. Ние одгледуваме промени и континуирано подобрување. 2% животот тест за секоја серија на производи
5. Покрај готови производи, нашите суровини, состојки, резервни делови и accessaries се во нашата палета на производи да се продаваат, како и.
ОЕМ
во прав
во алуминиум
торба 1000 1.
Имаме нашиот бренд име за тонер касети и инк-џет касети. Ние сме "целосна услуга/целосната способност" интегриран операција.
Ние може да ви помогне да заштедите време и пари со менаџирање на целиот процес на производство, од почеток до крај.
премиум боја копир тонер прашок за KYOCERA ECOSYS М 6035cidn 6030cdn 6530cdn 6535cidn 6035 6030 6530 6535 KCMY 1kg/торба/боја
модел за
кертриџ за употреба во боја пакување тип тонер
содржина
g/торба бруто
тежина
кг/вреќа TPKHM-TK5150-апарат TK-5150/5152/5153/5154
TK-5140/5141/5142/5143/5144
TK-5160/5161/5162/5163/5164
KYOCERA ECOSYS
M6035cidn/
M6535cidn/P6035cdn
ECOSYS M6030cdn/
M6530cdn/P6130cdn б. Нашиот договор производство можностите се бескрајни.

Детали

боја:
c, m, y, k
Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Број На Модел На:
за KYOCERA ECOSYS М 6035cidn 6030cdn 6530cdn 6535cidn 6035 6030 6530
Функција:
оригиналниот
Обоени:
Yes
Тип:
бренд нови Оригинални тонер во прав
боја:
Б.К C Y M
Пакување:
во фолија торба
MOQ да го продаде:
1kg/торба/боја
Тип На Производ:
за KYOCERA ECOSYS M6035cidn M6535cidn P6035cdn M6030cdn M6530cdn P613
Категорија:
печатач потрошен материјал
За сертификација на:
Iso9001&Iso14001&CE&BV&STMC&RoHS
Место на Потекло:
Јапонија
за патрон кодови:
за KYOCERA TK 5162 5163 5164
компатибилен кертриџ модел:
за KYOCERA ECOSYS М 6035cidn 6030cdn 6530cdn 6535cidn 6035 6030 6530
Свеж

Избор на клиенти