.

.

New
4 x 1kg/Торба Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За HP LaserJet CP1025 M175a M175nw M175 Печатач CE310

4 x 1kg/Торба Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За HP LaserJet CP1025 M175a M175nw M175 Печатач CE310

DEN 8390.00
DEN 10487.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот боја ласерски тонери прав за HP Laser Jet CP1025 M175a M175nw M175
ТОНЕР КЕРТРИЏ МОДЕЛ :
CE310 A Црна
CE311 A Синозелена
CE312 A Магента
CE313 A Жолта
Се КОРИСТИ ЗА ЛАСЕРСКИ ПЕЧАТАЧ ЛИСТАТА : За HP Laser Jet CP1025
За HP M175a/M175nw
БОЈА : Црна / Синозелена / Магента / Жолта
ПАКУВАЊЕ : Алуминиум Торба
ТОНЕР СОДРЖИНА G/ТОРБА : 1000g/торба/боја
КРСТОТ ТЕЖИНА КГ/ВРЕЌА : 1.2 КГ/ВРЕЌА/Боја
100% компатибилен со оригиналниот

Детали

Тип:
тонер во прав
Компатибилен Бренд:
КАНОН,HP
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Свеж

Избор на клиенти