.

.

New
4Pcs Боја Тонер Прашок За Canon CRG329 CRG729 LBP7010C 7018C 7100 7110 8080 8050

4Pcs Боја Тонер Прашок За Canon CRG329 CRG729 LBP7010C 7018C 7100 7110 8080 8050

DEN 933.00
DEN 1060.32

Стока
Достапно.

Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 12 месеци Производителот 's Гаранција . Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Политики :
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние прифаќаме Alipay,. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Плаќање :
1.
Гаранција :
1.
4 Pcs Боја Тонер Прашок За Canon CRG329 CRG729 LBP7010 C 7018 C 7100 7110 8080 8050
Пакетот Вклучува :
4 PK x Тонер во Прав
Пакување Тип :
кутија за пакување
Printer model :
За Canon CRG329 CRG729
LBP7010 LBP-7010 7010, LBP7018 LBP-7018 7018
LBP7010 C LBP-7010 C 7010 C LBP7018 C LBP-7018 C 7018 C
Превозот :
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Или не, ве молам, точно пред исплата. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.

Детали

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
vilaxh
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
За Canon CRG329
Обоени:
Yes
КОЛИЧИНА:
4pcs
Тежина:
40 g
користат за:
За Canon CRG329
боја:
В К У П
Свеж

Избор на клиенти