.

.

New
За Коника Minolta MagiColor 4750DN 4750EN 4790EN 4790DN 4795EN 4795DN Тонер Кертриџ,За Коника 4750 4790 4795 EN DN Тонер

За Коника Minolta MagiColor 4750DN 4750EN 4790EN 4790DN 4795EN 4795DN Тонер Кертриџ,За Коника 4750 4790 4795 EN DN Тонер

DEN 1679.52

Стока
Достапно.


Детали

боја:
C, M, Y, Б.К.
Тип:
Тонер Кертриџ
Најголемиот Дел Од Пакување:
No
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Број На Модел На:
MC4750EN MC4750DN
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Компатибилен Бренд:
Cigo БОЈА
Копир Модел:
За Коника Minolta MagiColor 47504790 4795 EN DN Копир
Свеж

Избор на клиенти