.

.

New
100pcs 25 / 20mm црна пластика лизгачот TriGlide тока прилагодливи тока торба багаж ранец webbing ремени 032305

100pcs 25 / 20mm црна пластика лизгачот TriGlide тока прилагодливи тока торба багаж ранец webbing ремени 032305

DEN 525.00
DEN 552.00

Стока
Достапно.


Опис :
100pcs 25/20mm црна пластика лизгачот Tri Glide тока прилагодливи тока торба багаж ранец webbing ремени бесплатен превозот 2016032305
М axima се повлече податоци : 20kgs

Детали

Големина:
21mm, 27mm
Тип На Производ:
Токи
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Пластични Тип:
PP
Техника:
Обложени
Тока Тип:
Прстени
Функција:
Солидна Црна
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
2016032305
Декорација:
Солидна Црна
Свеж

Избор на клиенти