.

.

New
ZMASEY 10pcs 50mm A-одделение Сребро Тркалезна Форма Двојно-гради Кристал Тока Дијаметар 5cm За Стол Sash Лак Diy Занает Снабдување

ZMASEY 10pcs 50mm A-одделение Сребро Тркалезна Форма Двојно-гради Кристал Тока Дијаметар 5cm За Стол Sash Лак Diy Занает Снабдување

DEN 539.04

Стока
Достапно.


Плаќање : Ние го прифаќаме компромис, t / t и Western Union. Pls се направи исплата во рок од 5dias по ленс, за да може да се подготви стоки и испрати како е можно поскоро. Пакување : Сите производи се добро спакувани за да се спречи оштетување за време на транспортот.
започнете
крајот
ZMASEY 10pcs 50mm A-одделение Сребро Тркалезна Форма Двојно-гради Кристал Тока Дијаметар 5cm За Стол Sash Лак Diy Занает Снабдување ГОЛЕМИНА : 50mm Внатрешноста : 35mm Количина : 10 Pcs/Многу
Ние сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет - годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите. Бесплатни товар од Кина, воздухот парцела пост и трае околу 15 - 26days да дојдат, ако сакате испраќање побрзо, ве молиме да изберете друг начин на транспорт, како што се DHL, Fed Ex или UPS-от како ви се допаѓа Повратни информации : Вашите позитивни повратни информации е многу ценети, pls осветлуваат 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе ви испратиме малку подарок за нивните класификациите на детали кога ќе нарачате од нас следниот пат! !! Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, pls контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние сме сигурни дека ќе се најде решение да се реши проблемот и да се направи сте задоволни.

Детали

Тип На Производ:
Токи
Бренд Име:
ZMASEY
Функција:
сјајна
Декорација:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
49
Свеж

Избор на клиенти