.

.

New
10pcs/Многу 35X26mm Правоаголна Форма Метал Копчето За Карта во донесувањето Одлуки DIY Свадба Покани рачно изработени Коса, Накит, Облека, Чевли

10pcs/Многу 35X26mm Правоаголна Форма Метал Копчето За Карта во донесувањето Одлуки DIY Свадба Покани рачно изработени Коса,

DEN 190.08

Стока
Достапно.


Плаќање : Ние го прифаќаме компромис, t / t и Western Union. Бесплатни товар од Кина, воздухот парцела пост и трае околу 15 - 26days да дојдат, ако сакате испраќање побрзо, ве молиме да изберете друг начин на транспорт, како што се DHL, Fed Ex или UPS-от како ви се допаѓа Повратни информации : Вашите позитивни повратни информации е многу ценети, pls осветлуваат 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе ви испратиме малку подарок за нивните класификациите на детали кога ќе нарачате од нас следниот пат! !! Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, pls контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние сме сигурни дека ќе се најде решение да се реши проблемот и да се направи сте задоволни.
Ние сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет - годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите. Точна адреса детали и телефонскиот број на располагање се потребни за транспорт на капка цел. Ние сме среќни да ви помогнат. Ние се огласи за стоки и грижата за доброто на клиентот, сепак, ние не може да преземе одговорност за даноци и царински давачки за увоз дополнителни може да се случи, pls проверете со вашиот локален обичај прописи пред да нарачате.

Детали

Тип На Производ:
Токи
Функција:
издржлив
Декорација:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Обликот:
Плоштад
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ZMASEY
Број На Модел На:
BK80
боја:
Сребро.
Големина:
Внатре 20mm
Свеж

Избор на клиенти