.

.

New
Промет на големо со Бесплатен превозот 25pcs/многу внатрешна ширина 1.25 инчен/33mm метални легури pin тока торба за на рака тока црна и златна Б.К.-059

Промет на големо со Бесплатен превозот 25pcs/многу внатрешна ширина 1.25 инчен/33mm метални легури pin тока торба за на рака

DEN 806.00
DEN 806.40

Стока
Достапно.

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет. ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел цел имаат повеќе попуст. Опис : Можете да нарачате една боја, исто така, измешани бои Боја : Црна nickle, Злато Внатрешна ширина е 33mm

Детали

Големина:
black nickle, light gold, mixed color
Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Монистра
Техника:
позлата
Метал Тип:
Дувачкиот
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Тока Тип:
Pin-Токи
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
Б.К.-059
Материјал:
Метал
Функција:
чевли појас торба тока
Големина:
inner width
Свеж

Избор на клиенти