.

.

New
Геј Виножито Знаме Појас Тока

Геј Виножито Знаме Појас Тока

DEN 873.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Геј Виножито Знаме Појас Тока
Бесплатен Превозот во светот!!!!

Детали

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Монистра
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Употреба:
Појаси
Метал Тип:
Цинк Легура
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
знаме
Свеж

Избор на клиенти