.

.

New
Трговија на големо 15pcs/многу 50mm 2inch големи метални појас тока со pin сребро бронза црни алуминиумски плоштадот тока pin тока бесплатен превозот

Трговија на големо 15pcs/многу 50mm 2inch големи метални појас тока со pin сребро бронза црни алуминиумски плоштадот тока pin

DEN 730.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.


Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle такса, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски квалитет stanard.
ОЕМ и ODM се добредојдени. Најголемиот дел oder имаат повеќе попуст.
Опис :
Трговија на големо 15pcs/многу 50mm 2inch големи метални појас тока со pin сребро бронза црни алуминиумски плоштадот тока pin тока бесплатен превозот 2015101001
- Внатрешна ширина : 50mm / 2 инчи
- Внатрешен висина : 31mm
- Боја : nickle, Антички месинг / Бронза, Црна nickle

Детали

Големина:
Nickle, Black Nickle, Bronze, Mixed Colors
Тип На Производ:
Токи
Број На Модел На:
2015101001
Функција:
токи со pin
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Монистра
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Тока Тип:
Pin-Токи
Материјал:
Метал
Големина:
inner width 50mm
Свеж

Избор на клиенти