.

.

New
50pc/многу 35/25/32-милиметри сребро keyrings О прстен линк голема обрачот diy прстени накит компоненти Сплит Прстени Keyfob Додатоци

50pc/многу 35/25/32-милиметри сребро keyrings О прстен линк голема обрачот diy прстени накит компоненти Сплит Прстени Keyfob

DEN 432.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.


Мерката е за надворешниот страна дијаметар НЕ внатрешен дијаметар .
Мерка може да се 1-2mm големина разлика кои не можат да се избегнат.

Детали

Големина:
35mm, 25mm, 32mm
Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Железо
Функција:
Прстени
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Тока Тип:
Прстени
Број На Модел На:
wt012152
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SICODA
Декорација:
позлата
Свеж

Избор на клиенти