.

.

New
100pcs црна KAM пластични snap клип куки carabiner кука / прстен ранец внатрешна 9mm торба додатоци 012706

100pcs црна KAM пластични snap клип куки carabiner кука / прстен ранец внатрешна 9mm торба додатоци 012706

DEN 342.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.


100pcs црна KAM пластични snap клип куки carabiner кука / прстен ранец внатрешна 9mm торба додатоци 2016012706
Материјал : ПОМ
Големина : Кука прстен внатре дијаметар е 9mm.
Кука должина е 31mm

Детали

Тип На Производ:
Токи
Функција:
прилагодливи токи
Обликот:
овална
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Техника:
Насликани
Пластични Тип:
PP
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Пластични
Декорација:
Солидна Црна
Свеж

Избор на клиенти