.

.

New
НОВИ Jaeger Капак Плочи 10cm ENT офталмолошки хируршки инструменти

НОВИ Jaeger Капак Плочи 10cm ENT офталмолошки хируршки инструменти

DEN 397.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Jaeger Капак Плочи 10cm ENT офталмолошки хируршки инструменти
Опис :
Направени во не ' Рѓосувачки челик
Големина : 10cm

Детали

Бренд Име:
OUSSIRRO
Тип На Објект:
Toiletry Колекции
Свеж

Избор на клиенти