.

.

New
Manka Грижа - Mandibular анатомски модел, направени од увезени смола Орален Модел Заби Заб Модел

Manka Грижа - Mandibular анатомски модел, направени од увезени смола Орален Модел Заби Заб Модел

DEN 3119.04

Стока
Достапно.

Доколку имате прашања за вашата нарачка, ве молиме ни e-mail за услуги на клиентите пред да замине негативни повратни информации.Ве молиме прочитајте преку овој оглас за да се стекнат со сеопфатно разбирање на објектот спецификациите, компатибилноста, цена и испорака услови пред ставање на ред.
Manka Грижа - Mandibular анатомски модел, направени од увезени смола
Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Ве молиме имајте предвид дека ние не сме одговорни за било каква увоз доход, кои можат да го направат.Ние не ќе биде одговорен за објектот на косата се должи на погрешни или непозната адреса. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.По добивањето на објектот, ве молиме љубезно се потврди приемот од страна на напуштање на повратни информации за нас. Сепак, дури и со многу поголема контрола на квалитетот, проблеми се јавуваат понекогаш за време на превозот или ракување.
Развој на иновативни решенија за заштита на животот и унапредување на здравјето
Испорака на иновативни решенија
Природен Поглед за Животот
. Обезбедување на високо квалитетни производи, одлична услуга, заработуваат задоволство од клиентите и подобрување на популарноста и угледот се надворешни цели на компанијата. Ако сте несигурни за нешто, слободно да ни e-mail. Ние обично одговориме на сите клиент прашања во рок од 1 работен ден 2.

Детали

Тип На Објект:
Toiletry Колекции
Големина:
Manka Care
Број На Модел На:
P2
Материјал:
Manka Нега
НЕТО-WT.:
Manka Нега
Свеж

Избор на клиенти