.

.

New
48*38CM Високо-одделение beautifulb плажа модел Смола тоалет седиште маска

48*38CM Високо-одделение beautifulb плажа модел Смола тоалет седиште маска

DEN 2400.00

Стока
Достапно.


Производот е фотографии :
Овој стил е од до на тоалет за да се поправи завртка.Ве молиме Имајте предвид,ви благодариме!
Пример за повикување само !
Погоден за O Форма тоалет седиште и V форма ,У форма ,но не одговараат за квадратен облик тоалет седиште,ве Молиме љубезно ве молиме имајте на ум!Ви благодариме!Пред да се купи овој iteam,ве Молиме купувачот љубезно ги прашате нашите on-line услуги на клиентите или да ни оставите порака, ве Молиме да бидат сигурни дека за да се потврди дали производот ги задоволува своите потреби , ви благодариме за вашата поддршка!
Инсталација референтен метод :
.
48*38 CM Високо-одделение beautifulb плажа модел Смола тоалет седиште маска
Нут инсталација : од горе на тоалет за да се поправи завртка.
Производ материјал : смола
Погоден за тоалет должина : 40-48cm
Погоден за тоалет ширина : 30-38cm
Погоден за O Форма тоалет седиште и V форма ,У форма ,но не одговараат за квадратен облик тоалет седиште,ве Молиме љубезно ве молиме имајте на ум!Ви благодариме!Пред да се купи овој iteam,ве Молиме купувачот љубезно ги прашате нашите on-line услуги на клиентите или да ни оставите порака, ве Молиме да бидат сигурни дека за да се потврди дали производот ги задоволува своите потреби , ви благодариме за вашата поддршка!
Производ тежина : 4kg
Зглоб на далечина : 15cm
Пакување големина : 50*40*15cm,Волумен тежина : 6kg/pc
Доколку купувачот не е сигурен дека неговиот тоалет стил ! Ве молиме консултирајте се со онлајн услуга луѓе за инсталација метод!Ако не консалтинг и купувачот купи ред стил ,купувачот ќе плати враќање превозот цена.

Детали

Расположливиот:
No
Стил:
Две-парче
Тип:
Overcoat Тоалет Случај
Број На Модел На:
HTGT-MTG-8F
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти