.

.

New
2 парчиња/Set Бања Цвет Корални Руно Потоплите Тоалет Поставување Патент Медиокритет Водоотпорен Тоалетот Седиште Перница Бања Мат Тоалет Седиште Маска

2 парчиња/Set Бања Цвет Корални Руно Потоплите Тоалет Поставување Патент Медиокритет Водоотпорен Тоалетот Седиште Перница Бања

DEN 592.00
DEN 705.12

Стока
Достапно.


100% Сосема нов и висок квалитет!
Ќебе руно ткаенина е удобно,
Издржлив и лесен за миење, од страна на патент стил,
Повеќе едноставна и практична,
Убави моменти за бања.
Одговара за големина : 37*44cm
Материјал : Корални Руно
Боја : Роуз,Црвена,Сина,Жолта,Виолетова
Дизајн : Цвет
Физички фотографии се како што следува, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!

Детали

Бренд Име:
ЏЕ XUAN Дома Центар
Тип:
Overcoat Тоалет Случај
Стил:
Две-парче
Материјал:
Памук Linter
Расположливиот:
No
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
тоалет поставување
боја:
Роуз,Црвена,Виолетова,Сина,Жолта
Свеж

Избор на клиенти