.

.

New
Ограничена Продажба Еко-пријателски Бања Поставите Црвено Дедо Тоалет Седиште Капак И Килим Божиќ Дома Декорација Натални Navidad Божиќ Оркестарот

Ограничена Продажба Еко-пријателски Бања Поставите Црвено Дедо Тоалет Седиште Капак И Килим Божиќ Дома Декорација Натални Navidad

DEN 469.00
DEN 586.56

Стока
Достапно.

Тип : Божиќ Декорација Материјали Божиќ Предмет Тип : Pendant & Drop Украси Материјал : Фланелен боксери + Не-плетени Ткаенини Шема : Цртан филм Боја : Црвено+Бела Пакет Тежина : 230g Големина на :
Тоалет капак на корица : 43*36cm
ткиво кутија корица : 12*12*42cm
контура килим : 54*54cm
Влажни : 215 G
започнете
крајот

Детали

Расположливиот:
No
Тип:
Overcoat Тоалет Случај
Број На Модел На:
CSWH002
Стил:
Три парче Сет
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Објектот:
Божиќ Украси Бања
Боја:
Црвена +Бела
повод 1:
Божиќ подарок
Точка 1:
Божиќ Тоалет поставува
Точка 2:
Божиќ Нога подлога
Точка 3:
Божиќ резервоарот за вода маска
Точка 4:
Божиќ Хартиена крпа кутија
Свеж

Избор на клиенти