.

.

New
Leyden Модерен Плоштад Месинг Тоалет Четка за Носител Со Керамичка Чаша ORB/ Античкиот Месинг/ Gold/ Chrome Ѕид Монтирани Бања Додаток

Leyden Модерен Плоштад Месинг Тоалет Четка за Носител Со Керамичка Чаша ORB/ Античкиот Месинг/ Gold/ Chrome Ѕид Монтирани Бања

DEN 3568.32

Стока
Достапно.

Ние може да ви понуди некои попуст. Ние ќе се направи потврда и ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.умре фрли од цврсти месинг ( како на сликата од заврши пред ) трајни изградба обезбедува долготрајни квалитет.
Едноставен и луксузен насочат дизајн.
Превозот
Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Пакет Се Вклучени :
1 * Тоалет Држач, Четка
1 * Инсталација На Пакетот
1 * Инсталација Настава
Плаќање
Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.
Имаат поблиски се погледне во него, но малкумина quirks.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.
Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.
Контактирајте со нас
Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати( ако ги има).
Висок квалитет месинг meterial и текстура на ORB / Античкиот Месинг / Златниот / Хром финиш.
Забелешка
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена.
За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број( tax file number) па taht се осигураме дека нашиот испорака нормално.

Детали

Тип:
Тоалет Четка Носители
Број На Модел На:
LY17072202
Бренд Име:
Leyden
Материјал:
Дувачкиот
Четка Тип:
Издржливи Тип
Куп материјал:
Керамички
Носителот Површина По Завршувањето:
Полиран Хром/ Gold/ ORB/ Античкиот Месинг
Големина:
As the picture
Стил:
Модерна
Обликот:
Плоштад
боја:
Сребрена/ Gold/ Античкиот Месинг/ Црна
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Свеж

Избор на клиенти