.

.

New
10PCS Одделение акрилик ткиво штекер, Ткиво на носителите на транспорт трпезариска маса, стои салфетка кутија, ресторан креативни ткиво носителот

10PCS Одделение акрилик ткиво штекер, Ткиво на носителите на транспорт трпезариска маса, стои салфетка кутија, ресторан креативни

DEN 3160.80

Стока
Достапно.

Име на производ : Акрилик Ткиво штекер Материјал : Акрилик Големина : Големи : 16.5 * 5.7 * 17.5 см, мали : 14 * 4.8 * 14.5 cm Тежина : Мал : 109g, L : 155g Боја : Транспарентна е Применливо : Семејството ресторани, пронаоѓа хотели, кафулиња, ресторани, јавни места и така натаму. Ткивото во внатрешноста, лесен, едноставен, чист, убав.

Детали

боја:
12x12cm, 10x10cm
Тип:
Ткиво Случај
Стил:
Модерна
Поставување Метод:
Седиште Вид
Материјал:
Пластични
Примена:
Соба
Применливи Ткиво:
Отстранлив Ткиво
Број На Модел На:
БС-41
боја:
Транспарентна
Материјал:
Акрилик
size1:
16.5*5.7*17.5 см(погодни се стави салфетка 12cm)
size2:
14*4.8*14.5 см(погодни се стави салфетка 10cm)
Свеж

Избор на клиенти