.

.

New
Модерната Бамбус Ткиво Кутија Краток Prontpage чад кафе на маса транспорт Креативни Дневна Соба на апарати за Домаќинство Хартија кутија

Модерната Бамбус Ткиво Кутија Краток Prontpage чад кафе на маса транспорт Креативни Дневна Соба на апарати за Домаќинство Хартија

DEN 853.00
DEN 1375.68

Стока
Достапно.

Модерната Бамбус Ткиво Кутија Краток Prontpage чад кафе на маса транспорт Креативни Дневна Соба на апарати за Домаќинство Хартија кутија

Детали

Стил:
Модерна
Поставување Метод:
Седиште Вид
Применливи Ткиво:
Отстранлив Ткиво
Број На Модел На:
SNY17091
Бренд Име:
ULKNN
Тип:
Ткиво Канистер
Примена:
Соба
Материјал:
бамбус
Свеж

Избор на клиенти