.

.

New
Двојно памук предиво-обоена тексас ткаенини моден стил облечи облека памучна ткаенина трговија на големо со висок квалитет памучна крпа

Двојно памук предиво-обоена тексас ткаенини моден стил облечи облека памучна ткаенина трговија на големо со висок квалитет памучна

DEN 1404.00
DEN 1478.40

Стока
Достапно.


Детали

Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Шема:
Предиво Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Тежина:
290g / m
Свеж

Избор на клиенти