.

.

New
2018 Фабрика Трговија На Големо Модерен Драпериите Pleated Chiffon Ткаенина

2018 Фабрика Трговија На Големо Модерен Драпериите Pleated Chiffon Ткаенина

DEN 1003.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.Можам да купите 1 метар, наместо на 1 многу?
Тоа е во ред ако треба само 1 метар. Истакна 1. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3 работен ден, а ќе бидат доставени до вас во 5 - 35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
Ако се мери со pleated стил, што е за 0,5 метар. Предиво ткаење
2.Ако примите недостатоци стоки, нов, како и замена ќе бидат испратени заедно со вашата следна цел.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката 3.Она што јас го одберете е DHL Express, но зошто бродот на товар од ТНТ Експрес?
Конечниот превозот начин зависи од ситуацијата ако одберете DHL / ФЕДЕКС / UPS-от или ТНТ Експрес :
Ако ткаенината треба да се спакувани во една ролна, тоа ќе биде испорачуван Fedex дури и ако она што сте го одбрале, е DHL кога ќе ги нарачате.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.Прифаќа Paypal, Кредитна картичка, Western Union, Alipay, итн 2.
Pleated chiffon ткаенина детали
Pleated chiffon материјал употреба
Сатенски ткаенина сечење начин
Зошто да го одберете нас ?
1.

Детали

боја:
NO 1, БЕЗ 17, БР 18, БР 21, НЕМА 31, NO 35, НЕМА 36, БР 37, НЕ 40, НЕ 50, Други
Техника:
Ткаени
Тип:
Chiffon Ткаенина
Стил:
Обична
Шема:
Обоена
Функција:
Анти-Статички
Бренд Име:
XFZSZQJFZP
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
Ткаени
ткаенина име:
pleated chiffon ткаенина
Ширина:
58/60
Тежина:
Approx 140 gram per meter
ПОВРШИНА:
Мека и драпериите
Постојаност на боја :
3-4 одделение
Technic :
Перат
боја:
12 бои во парк
Употреба:
Фустан,Поставата,Здолниште
1 многу:
3 метри должина за целото парче
избор на боја:
Pls остави порака за боја бројот што треба
Свеж

Избор на клиенти