.

.

New
Почетокот на пролетта цвеќиња шарени три-димензионални ткаенини здолниште мода фустан ткаенина трговија на големо со висок квалитет платно

Почетокот на пролетта цвеќиња шарени три-димензионални ткаенини здолниште мода фустан ткаенина трговија на големо со висок квалитет

DEN 1455.00
DEN 1532.16

Стока
Достапно.


Детали

Техника:
Ткаени
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ширина:
155cm
Шема:
Предиво Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Dobby
Тежина:
320g / m
Свеж

Избор на клиенти