.

.

New
Чист лен ткаенини удобно и дише шупливи мода перспектива фустан лен ткаенини трговија на големо со висок квалитет лен платно

Чист лен ткаенини удобно и дише шупливи мода перспектива фустан лен ткаенини трговија на големо со висок квалитет лен платно

DEN 1468.00
DEN 1545.60

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Небото сино, Gobalt сина
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Лен
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тежина:
260g / m
Свеж

Избор на клиенти