.

.

New
година мода постер стил тешки задебелување механизам на ткаенина текстура ткаенина ткаенина ткаенина свила лен 28

година мода постер стил тешки задебелување механизам на ткаенина текстура ткаенина ткаенина ткаенина свила лен 28

DEN 1032.00
DEN 1258.08

Стока
Достапно.


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки |умерено| Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 115cm
Тежина : 113 g/m
Состојки : Свила лен
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. z
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-14482386362.26.Cuouqg&id=40069219921

Детали

Техника:
Ткаени
Материјал:
Свила / Памук
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
115cm
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Свеж

Избор на клиенти