.

.

New
#613 Бесплатен Превозот Полиестер soild се зголеми Многу Бои Во Акции За продажба на Мало & трговија на Големо

613 Бесплатен Превозот Полиестер soild се зголеми Многу Бои Во Акции За продажба на Мало & трговија на Големо

DEN 640.00
DEN 695.52

Стока
Достапно.


#613 Бесплатен Превозот 100% Полиестер soild се зголеми Многу Бои Во Акции За продажба на Мало & трговија на Големо
Име : 100% полиестер soild се зголеми ткаенина
Тежина : 125 GSM
Ширина : 135 CM
Боја : црвена, зелена, виолетова, бела, сива боја за да изберете
MOQ : 1meter
Одговараат на почетниот украс, играчка, троседот
Нотација :
1. Цената е за 1meter,и ширина е 135cm.
2. Една боја најмалку 1 метар
3. Бесплатен превозот само може да се испрати од Кина Пост, Ако ви треба друг курир, Кога ќе го купите, можете да изберете нив (како што се Fed Ex, DHL, EMS и така натаму)
4. Можете да одберете бои од подолу боја картичка, кога ќе го купите ,ве молиме забелешка за боја бр.

Детали

Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Полиестер
Свеж

Избор на клиенти