.

.

New
Цртан филм Флорални Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 3Pieces/многу

Цртан филм Флорални Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 3Pieces/многу

DEN 414.00
DEN 470.40

Стока
Достапно.

Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани. Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за грешка 1-3cm) 3.
Ако сакате вашата врата да бидат добро вентилирани, треба да им овозможат на чиста завесата на прозорецот панели за тоа.
Техника : Ткаени
Модел : Печатени
Функција : Еко-Пријателски
Тип На Производ : Други Ткаенини
Плетени Тип : Никој
Велур Ткаенина Тип : Никој
Дизајн : Како Се Покаже Слика
Густина : 133x72
Стил : Цртан Филм Серија
Функција : Дише & Еко-Пријателски
Материјал : Памук
Тип : Памук Ткаенини
Стил : 3 Styles
Nonwoven Техника : Никој
Материјал : Памук Ткаенини
Предиво : на 60-тите
Големина : 160cm*50cm / парче
1lot=3 Pieces(160cmx50cm) Секој Стил
Употреба : Quilting Крпеница
Употреба : Занаети Воздушните Кеси Перница Престилка Лист Перница answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Материјал : 100% Памук 2.Пакет Вклучувајќи : 1lot=3 Pieces(160cmx50cm) Секој Стил Секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн. Ние сме собрани многу завеса valance завеси кои можат да се спречи комарец, бубачки, и лета. Боја : бои, како слика покажува 4. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети.

Детали

Ширина:
160CM
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Бренд Име:
FUYA
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Цртан Филм Флорални
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
памучна ткаенина крпеница
Стил:
3Styles како Слики
Големина:
1Piece=160cmx50cm
Пакет:
1Lot=3pieces(160cmx50cm) Секој Стил
Свеж

Избор на клиенти