.

.

New
Цртан филм Овци Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 4Pieces/многу

Цртан филм Овци Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 4Pieces/многу

DEN 211.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Боја : бои, како слика покажува 4. Уживајте во морнарица завеси во попуст цена и бесплатен превозот на меѓународно ниво. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. И сите наши hands - free панел завеса се во евтина цена. Нето облик на крем завеси, има многу бои за да го изберете, и некои браун завеси има убав печати на тоа. Материјал : 100% Памук 2.

Детали

Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Ширина:
40cm*50cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Бренд Име:
FUYA
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
памучна ткаенина крпеница
Стил:
цртан филм овци
Стил:
4Styles
Големина:
40cm*50cm / piece
Пакет:
1Lot=4pieces(40cmx50cm) Секој Стил
Свеж

Избор на клиенти