.

.

New
4Pcs/Многу Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Лист Фустан Перница Кукла Кеси За 4 Дизајн Океанот

4Pcs/Многу Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Лист Фустан Перница Кукла Кеси За 4 Дизајн Океанот

DEN 211.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 сетови,тоа НЕ е континуирано.

Детали

Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Ширина:
40cm*50cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Бренд Име:
FUYA
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
памучна ткаенина крпеница
Стил:
океанот
Стил:
4Styles
Големина:
40cm*50cm / piece
Пакет:
1Lot=4pieces(40cmx50cm) Секој Стил
Свеж

Избор на клиенти