.

.

New
Риба Памучна Ткаенина Комбинација Ткиво Ткаенина рачно изработени DIY Quilting Шиење Бебе&Деца Листови Фустан Материјал 2 парчиња/Многу

Риба Памучна Ткаенина Комбинација Ткиво Ткаенина рачно изработени DIY Quilting Шиење Бебе&Деца Листови Фустан Материјал 2 парчиња/Многу

DEN 549.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

За далечински области, со 60days. И сите наши hands - free панел завеса се во евтина цена. За испорака :
Да се велика БРИТАНИЈА, САД, Русија, Austrilia, Јапонија, Кореја, Тајланд, Сингапур, Германија, Франција, Малезија, Финска, Шпанија, повеќето место пристигне околу 7 - 30days. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани. Нето облик на крем завеси, има многу бои за да го изберете, и некои браун завеси има убав печати на тоа.
Ако сакате continuou Намали, Pls контактирајте со нас. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои.
Бидејќи на некои ткаенини matterial е газа, па тоа е лесно да се збрчкана и можеби некои сјај ќе падне, ве молиме да се разбере, thx Рака-сечење, половина метри од ткаенина што многумина го 1-3 см грешка, бидејќи тоа е прирачник за мерење, ве молам, прости ми, ви благодарам.
Ако сакате вашата врата да бидат добро вентилирани, треба да им овозможат на чиста завесата на прозорецот панели за тоа. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Ние сме собрани многу завеса valance завеси кои можат да се спречи комарец, бубачки, и лета.
Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 сетови,тоа НЕ е континуирано. Материјал : 100% Памук 2.Пакет Вклучувајќи : 1lot=2 Pieces(160cmx100cm) Секој Стил Секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн.

Детали

Бренд Име:
FUYA
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Ширина:
160cm*100cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
памучна ткаенина крпеница
Стил:
Риба
боја:
2colors како слики
Големина:
160cm*100cm / piece
Пакет:
1Lot=2pieces(160cmx100cm) Секоја Боја
Свеж

Избор на клиенти