.

.

New
Моден флорални бојата дигитално печатење на сина и црвена свила ткаенини платно

Моден флорални бојата дигитално печатење на сина и црвена свила ткаенини платно

DEN 984.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 135cm
Тежина : 160g/m
Состојки : Хемиски влакна
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. z
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-14482386362.83.VKi1lz&id=37917757344

Детали

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
100% ES Влакна
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
135cm
Свеж

Избор на клиенти