.

.

New
Eugen светлина предиво собираат крпа Organza Свадба газа polka точки транспарентен предиво густина

Eugen светлина предиво собираат крпа Organza Свадба газа polka точки транспарентен предиво густина

DEN 480.00

Стока
Достапно.


2747404679919513 ТОПЛА US $ 13.00 /метар US $ 8.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 13.80 /метар US $ 11.00 /метар US $ 30.00 /метар US $ 17.00 /метар US $ 18.00 /метар US $ 11.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 7.00 /метар US $ 25.00 /метар Бебе детали
Опис : high-end супер меки собираат нето предиво и имаат поминато Polka dot
Боја : мулти боја
(платно) широк во ширина Точка големина : 150 cm, ca. 2 cm
Текстура : собираат нето предиво (оваа нето-предиво од други евтини газа, Бидејќи тоа нема промена сомот текстура дише собираат, ова е врвот одделение Добредојдени да се купи о)
Карактеристики : Собираат Сомот мека Дише светлина транспарентен тенка супер меки
Користење : сите видови на здолниште Мода рачно изработени DIY превез Туту Здолниште торта здолниште принцеза се облекуваат свадба фустан, здолниште чипка фустан кога сите видови на високо-одделение декоративни сцена изгледот.

Детали

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Ткаени
Шема:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Organza Ткаенина
Функција:
Анти-Pilling
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Ширина:
150cm
Стил:
Dobby
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Плетени Тип:
Tricot
Свеж

Избор на клиенти