.

.

New
Американски стил дизајнер жакард brocade ткаенина за облекуваат палто предиво обоена ткаенина ткиво ткаенина за шиење tela tejido SP3830

Американски стил дизајнер жакард brocade ткаенина за облекуваат палто предиво обоена ткаенина ткиво ткаенина за шиење tela tejido

DEN 1584.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Тип : Дизајнер жакард brocade ткаенина за шиење Боја : Боја на слик покажа Материјал : Полиестер/Најлон/Памук Ширина : 150cm±5%(59") Деноминирани единица : Двор Употреба : Есен/Пролет грб,фустан,костим Забелешка : големината на ширина и должина ќе биде ±5% димензија варијација.Крај на боја може да се разликуваат од вашиот компјутерски екран.

Детали

Шема:
Извезена
Тип:
brocade ткаенина
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Nonwoven Техника:
No
Материјал:
Памук/полиестер/најлон
Плетени Тип:
No
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти