.

.

New
Емулација Свила Мала и Чиста и Свежа Точка Сечено Цвеќе Chiffon,Јапонија и Јужна Кореја Burnout Офсет Печатење Сечење Платно

Емулација Свила Мала и Чиста и Свежа Точка Сечено Цвеќе Chiffon,Јапонија и Јужна Кореја Burnout Офсет Печатење Сечење Платно

DEN 768.00

Стока
Достапно.


2747404679919513 ТОПЛА US $ 13.00 /метар US $ 8.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 13.80 /метар US $ 11.00 /метар US $ 30.00 /метар US $ 17.00 /метар US $ 18.00 /метар US $ 11.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 7.00 /метар US $ 25.00 /метар
Стоковните композитни филамент дното на смолкнување chiffon цвет
G тежина 125 g / M
Густина на 2026
Се чувствуваат нема еластична мека удобно доделување на чувствува добро.
Погоден за есен и лето облека, сукња, фустан материјал, во фаза на изведба на облека материјал, DIY рака за шиење и така натаму.
Ве молиме погледнете го бојата на бои на картичката,

Детали

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 15, 16, 17, 18, 19 87 забелешка
Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Ламинат
Тип:
Koshibo Ткаенина
Стил:
Жакард
Функција:
Смалуваат-Отпорен На
Шема:
Burnout
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
150cm
Тип На Производ:
Tencel Ткаенина
Материјал:
100% Полиестер
Свеж

Избор на клиенти