.

.

New
16628-18F1 ,Нови Пристигнување ! цртан филм Памук, Лен Ткаенини Обичен Ткаат Ткаенини За Шиење Текстилна Ткаенина 140cm прибор за облека

16628-18F1 ,Нови Пристигнување ! цртан филм Памук, Лен Ткаенини Обичен Ткаат Ткаенини За Шиење Текстилна Ткаенина 140cm прибор

DEN 254.00
DEN 326.40

Стока
Достапно.


започнете
крајот Материјал : Памук, Лен Димензии : ширина 140cm 1 lot = ширина 140cm , долго 50cm . 2 многу = ширина 140cm , долго 100cm . 3 многу = ширина 140cm , долго 150cm . 4 многу = ширина 140cm , долго 200cm . 5 многу = ширина 140cm , долго 250cm . 6 многу = ширина 140cm , долго 300cm . Доколку купите повеќе од 2 многу , јас ќе ви даде континуирано , не сече . Пакет се вклучени : 1 X Памук, Лен Ткаенини Крпа Функција Памук, лен платно е тешка, вертикална отпорност, стабилност за перење, боја и сјај е природен. Известување 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

Детали

Плетени Тип:
Искриват
Стил:
Обична
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Материјал:
100% Лен
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Дише
Велур Ткаенина Тип:
Не Велур
Шема:
Обоена
Nonwoven Техника:
Ламинат
Тип:
Лен Ткаенини
is_customized:
not customize
Свеж

Избор на клиенти