.

.

New
На високо-одделение Боја совет faux фокс крзно,faux крзно ткаенини,филц крпа,крзнено палто материјали, Филц Занает,170cm*100cm/еез

На високо-одделение Боја совет faux фокс крзно,faux крзно ткаенини,филц крпа,крзнено палто материјали, Филц Занает,170cm*100cm/еез

DEN 1636.00
DEN 1818.24

Стока
Достапно.


Функција : Содржина : 100% Синтетички Ширина : 170cm Димензии : 170*100cm Еден компјутери/ За две парче е 200cm долго не сме се случува да се разделат. Тежина : 2300 грам /метар Куп Должина : 3-4cm
Answer : ___________________________ Note : крзно намали со рака , така постојат +-3cm грешка,ако предвид тоа,ве молам не го оставајте цел.

Детали

Тип:
руно ткаенина
Ширина:
170cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
#
Техника:
Плетени
Материјал:
faux фокс крзно
Nonwoven Техника:
#
Шема:
фокс крзно боја совет
Стил:
Боја совет
Функција:
Боја совет
Свеж

Избор на клиенти