.

.

New
Пролетта и есента во Јужна кореја увоз на хемиски влакна жакард бели палта здолништа женски облека ткаенини ткаенини

Пролетта и есента во Јужна кореја увоз на хемиски влакна жакард бели палта здолништа женски облека ткаенини ткаенини

DEN 988.00
DEN 1204.80

Стока
Достапно.


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 150cm
Тежина : g/m
Состојки : хемиски влакна
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. mdss
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c.w4002-13550051449.87.f70fc8a3b9sa F&id=528239203200

Детали

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
100% ES Влакна
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Свеж

Избор на клиенти