.

.

New
Злато три-димензионални жакард brocade ткаенина јасни грб жакард ткаенина италијански моден жакард полиестер ткаенини платно

Злато три-димензионални жакард brocade ткаенина јасни грб жакард ткаенина италијански моден жакард полиестер ткаенини платно

DEN 2400.00

Стока
Достапно.

modname=ckeditor

Детали

Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
brocade ткаенина
Материјал:
Полиестер / Најлон
Шема:
Предиво Обоена
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
no
Тежина:
285g / m
Состојки:
85% полиестер / 15% златен гајтан
Свеж

Избор на клиенти