.

.

New
1 двор Убаво се меша бои sequins polyster embroiderey вечер фустан од чипка ткаенина модна недела покаже styl чипка 51 ширина

1 двор Убаво се меша бои sequins polyster embroiderey вечер фустан од чипка ткаенина модна недела покаже styl чипка 51 ширина

DEN 1704.00

Стока
Достапно.

Полиестер,памук, чипка скратува.ако сакате трговија на големо контактирајте ме. во едно парче најдолг е 15 метри.
Нашите производи се главно извезуваат во сад,Австралија,велика Британија, Франција и други земји,ние ќе продолжиме да се подобри на квалитетот на нашите производи и услуги.Разни brooch,од цвеќиња и така натаму.
ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри.
боја : мешани
Превозот :
превозот од Кина пост воздух пошта;ако треба да брод од страна на друг начин,само контактирајте ме.дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
Цена :
Цената е за 1yard.Сите нови клиенти се добредојдени да се консултираат соработка.Нашите производи се широко се користи во венчаница,вечер фустан,модни,носии,чанти,чевли,капи,занаети,дома додатоци.
Благодарение на секој кој секогаш ја поддржува нас и се надевам дека можеме да соработуваат среќно и се развиваат заедно.

Детали

боја:
мешани
Тип:
Нето Ткаенини
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Плетени Тип:
Искриват
Техника:
Плетени
Стил:
Вез
Материјал:
МОНИСТРА,SEQUINS
Nonwoven Техника:
Полиестер
Функција:
Вез
Свеж

Избор на клиенти