.

.

New
Домот класичната црна и бела плетени волнени ткаенини здолниште одговараат јакна

Домот класичната црна и бела плетени волнени ткаенини здолниште одговараат јакна

DEN 1110.00
DEN 1353.60

Стока
Достапно.


Ширина : 175cm
Тежина : 238 G/M
Состојки : ВОЛНА
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. XQLB
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c.w4002-11648505586.29.Nzc V49&id=523241418737

Детали

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Материјал:
100% ВОЛНА
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Ширина:
175cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Свеж

Избор на клиенти