.

.

New
Африкански Bazin riche ткаенина везени висок квалитет 2017 Bazin riche getzner 5 метри + 2 метри нето чипка со guipure чипка ткаенина

Африкански Bazin riche ткаенина везени висок квалитет 2017 Bazin riche getzner 5 метри + 2 метри нето чипка со guipure чипка

DEN 3296.00
DEN 4776.00

Стока
Достапно.


2249 Bazin riche ткаенина
Имајте на ум : може да биде царина и треба да се плати од страна на купувачот. даночната зависи, ако пакетот е проверуваат од страна на локалните обичаи и политика на различни земји(expecially во Германија, Канада и Др. западно-европски земји и Африканска земја. ) Можете да оставите порака кога ставање цел за колку сакате од нас да се стави на фактурата. Ви благодарам многу.

Детали

Ширина:
51/52
Техника:
Ткаени
Плетени Тип:
Tricot
Бренд Име:
XINLANISNOW
Функција:
Абразија-Отпорен На
Материјал:
100% Памук
Стил:
Жакард
Шема:
Извезена
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
brocade ткаенина
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Велур Ткаенина Тип:
bazin riche ткаенина
квалитет:
Мека и мазна, чиста памучна направени
brocade ткаенина:
гвинеја brocade
Ткаенина Тип:
bazin riche ткаенина
Organza Чипка Употреба:
Партијата се облекуваат; венчаница; Облека; Платно
Шема:
Печатени
Тип:
Habutai Ткаенина
Стил:
Жакард Damask
Тежина:
5yards about 2kilos
Свеж

Избор на клиенти