.

.

New
Топла Продажба Светло виолетова рози цвеќиња памучна ткаенина ,Ширина 1.6 метри трговија на големо Печатени памук twill ткаенина за чаршаф Пилула

Топла Продажба Светло виолетова рози цвеќиња памучна ткаенина ,Ширина 1.6 метри трговија на големо Печатени памук twill

DEN 912.00

Стока
Достапно.

(Превоз треба да бидат покриени од страна на купувачот. Ве молиме не двоумете се да не информирате ако најдете било каков проблем со стоката.
Бидејќи производството на ткаенини, бојата на секоја серија на крпа не се сосема исти како сто проценти! Но, сите ние продаваме е со висок квалитет !
Купувачот информации :
1,Било прашања или e-mail одговор во рок од 24 часа
2,Голем попуст, ве молиме контактирајте со нас
3,Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта ,Поштенска време е за 20-50 дена, во случај на царинските
инспекција, ќе има одложување, ве молиме да бидете трпеливи. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Сите производи се испратени од Кина и ќе трае 20 до 45 дена да вашиот место. Ако постои било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе направиме се што можеме за да ги задоволи вас.
Враќање Опис
Ние и ветуваме да даде секој клиент задоволни услуга. Ние ќе рефундирање на парите во рок од 48 часа по приемот на стоката.
Карактеристики : Прекрасни цветни ткаенина ,многу меко ,Многу добар квалитет
Примена : DIY Фустан ,Облека , Постела колекции и така натаму .
4,го Повтори своето членство и да уживате 10% попуст на редовната цена стока
5, Сите производи , сликите се направени во вид, точно да се опише, обезбедување на квалитет
6,Ние не сме resposible за било обичај должност или увоз даночни
7, Наредби повеќе од $ 200, ние обезбеди бесплатен превозот од EMS, многу побрзо
Плаќање Опис
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, и некои други методи за плаќање.

Детали

Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Техника:
Ткаени
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% Памук
Ширина:
160CM
Шема:
Печатени
Функција:
Дише
Тип:
памучна ткаенина twill
Тип На Производ:
Памучна ткаенина флорални
реден број:
HYC0098
боја:
Печатени
Функција:
Дише
Тип:
памучна ткаенина twill
Материјал:
Памук
Ширина:
1.6meter
Местото на Оригиналот:
Guangdong
Користи:
Фустан, здолниште, јака, половината, sleeve, коса додатоци
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти