.

.

New
Жолт Лимон Twill Памучна Ткаенина За DIY Комбинација Quilting ,Перница,Перница Занает Шиење Ткиво Бебе & Деца Лист Ткиво

Жолт Лимон Twill Памучна Ткаенина За DIY Комбинација Quilting ,Перница,Перница Занает Шиење Ткиво Бебе & Деца Лист Ткиво

DEN 264.00

Стока
Достапно.


3) кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.
но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас,
ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања .
4) кога вкупната количина е 5 ДОЛАРИ, или повеќе, да испратите страна trackable воздух mail.
6) Ако сакате да ги откажете нарачате, ве молиме изберете причина "купувачот не сакате да го купите", па вашите пари може да се врати веднаш. Answer : ___________________________ Note : 1.
како ќе се намали на ткаенина со 160x50cm/160x100cm : Ако купувате 1 парче, ќе се намали половина метар (160cm * 50cm) Ако купувате 2 парчиња, ќе се намали еден метар (160cm * 100cm) Доколку купите 3 парчиња, ќе се намали еден метар и половина (160cm * 150cm) ќе се намали континуирано парче, ако цел повеќе од 1 парче.
5) кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати. Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) се намали од страна, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.
сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална услови,
или ние ќе одбие да направи реконструкција.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
Превозот термини :
ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.

Детали

боја:
ABC 40X50CM 3PCS, А 160X100CM 1PC, Б 160X100CM 1PC, C 160X100CM 1PC, А 160X50CM 1PC, Б 160X50CM 1PC, C 160X50CM 1PC, AB 160X50CM 2 ПАРЧИЊА, AC 160X50CM 2 ПАРЧИЊА
Велур Ткаенина Тип:
NO
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm/meter
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Syunss
Nonwoven Техника:
Печатени
Тип:
Памук
Плетени Тип:
Ткаени
густина:
133*72
Saori:
40*40
Свеж

Избор на клиенти