.

.

New
Пеперутка Флорални Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 3Pieces/многу

Пеперутка Флорални Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 3Pieces/многу

DEN 414.00
DEN 470.40

Стока
Достапно.

Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

Детали

Ширина:
160CM
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Бренд Име:
FUYA
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Стил:
пеперутка флорални
Тип:
памучна ткаенина крпеница
Стил:
3Styles како Слики
Големина:
1Piece=160cmx50cm
Пакет:
1Lot=3pieces(160cmx50cm) Секој Стил
Свеж

Избор на клиенти