.

.

New
Цветни Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 4Pieces/многу

Цветни Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 4Pieces/многу

DEN 211.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Пакет Вклучувајќи : 1lot=4 Pieces(40cmx50cm) Секој Стил Секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн. Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за грешка 1-3cm) 3. За далечински области, со 60days.
Ако сакате вашата врата да бидат добро вентилирани, треба да им овозможат на чиста завесата на прозорецот панели за тоа. И сите наши hands - free панел завеса се во евтина цена. Боја : бои, како слика покажува 4.
Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 сетови,тоа НЕ е континуирано.

Детали

Бренд Име:
FUYA
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Ширина:
40cm*50cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
памучна ткаенина крпеница
Стил:
Флорални
Стил:
4Styles како Слики
Големина:
40cm*50cm / piece
Пакет:
1Lot=4pieces(40cmx50cm) Секој Стил
Свеж

Избор на клиенти