.

.

New
Нови супер тешки рачно изработени beading чипка ткаенина deep blue/кралска сина /вино/црна свадба фустан од чипка ткаенина 49 ширина

Нови супер тешки рачно изработени beading чипка ткаенина deep blue/кралска сина /вино/црна свадба фустан од чипка ткаенина 49

DEN 2683.20

Стока
Достапно.

ние може да избере иста боја како ткаенини за вас.
Превозот :
превозот од Кина пост воздух пошта;ако треба да брод од страна на друг начин,само контактирајте ме.дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
Цена :
Цената е за 1yard.Нашите производи се широко се користи во венчаница,вечер фустан,модни,носии,чанти,чевли,капи,занаети,дома додатоци. Ние не продажба само пребивање, ако треба само пребивање, треба плати превозот надомест на себе.
SN40 Оваа пребивање имаме во околу 20 бои.
Нашите главни производи се : тешки растворливи во вода, везени памук, чипка ткаенина, полиестер, чипка ткаенина, млеко свила чипка ткаенина,металик чипка ткаенина,Squins и монистра ткаенини,organza чипка ткаенина,мрежа,најлон,eyelash чипка ткаенини. И двете овие две пребивање е $2 по дворот, ширината е 150cm.Сите нови клиенти се добредојдени да се консултираат соработка.Меѓувреме стари клиенти со долгорочна соработка може да продолжи да го користите претходните платформа за да нарачате или директна цел на нашата онлајн продавница.
SN30 Оваа пребивање ние сме во повеќе од 300 бои.

Детали

боја:
Црна, Deep blue, Бургундија
Ширина:
125cm
Тип:
Нето Ткаенини
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Плетени Тип:
Искриват
Техника:
Плетени
Стил:
Вез
Материјал:
МОНИСТРА,SEQUINS
Nonwoven Техника:
Полиестер
Функција:
Вез
Свеж

Избор на клиенти