.

.

New
Вечер Фустан Се златни кожата мека злато Водат Памук увезени супер вертикална памук, лен плетени облека мода се облекуваат d

Вечер Фустан Се златни кожата мека злато Водат Памук увезени супер вертикална памук, лен плетени облека мода се облекуваат d

DEN 905.00
DEN 1104.00

Стока
Достапно.


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност| Еластична |Добра еластичност
Ширина : 150cm
Тежина : 300g/m
Состојки : Памук 25%+45% лен текстура (остатокот е светла свила)
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. xm
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c.w4002-13550051449.88.gv0mu E&id=546644299196

Детали

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Материјал:
Лен / Памук
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Свеж

Избор на клиенти