.

.

New
32pcs Бренд Дизајн на 3D Облак Капка Дожд Чадор Воздух Балон Печатени Чувствува Деца рачно изработени Nonwoven Декорација DIY Чувствува Ткаенина

32pcs Бренд Дизајн на 3D Облак Капка Дожд Чадор Воздух Балон Печатени Чувствува Деца рачно изработени Nonwoven Декорација DIY

DEN 356.00
DEN 378.72

Стока
Достапно.

ZY DIY Толку Симпатична 32pcs 3 D Облак Капка Дожд Чадор Воздух Балон Печатени Чувствува Деца рачно изработени Nonwoven Декорација DIY Чувствува Ткаенина Подарок Име на Производ : FF-198 J Така 32pcs 3 D Симпатична Облак Капка Дожд Чадор Воздух Балон Печатени Чувствува Деца рачно изработени Nonwoven Декорација DIY Чувствува Ткаенина Материјал : 100% полиестер чувствува Дизајни и бои : Cloud / Дожд Капка / Umberlla / Воздух Балон големина : дебелина-2mm (намалување од рака, tolearance 1cm) cloud - 9x16cm Дожд Капка-8x5.5cm Umberlla-14.5x10.5cm Воздух Балон-13.5x14cm Употреба : заеднички DIY проекти или Деца Рано Учење Пакување : 1set вклучувајќи ги следниве елементи c l oud чувствува-4pcs raindrop чувствува-12pcs чадор чувствува-8pcs воздух балон чувствува-8pcs

Детали

Ширина:
2mm
Техника:
Nonwoven
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
чувствував ткаенина
Свеж

Избор на клиенти