.

.

New
Домот сина, сива нова технологија на Анти Навремено соединение ткаенина ткаенина чипка фустан Камелија увезени мода ткаенина

Домот сина, сива нова технологија на Анти Навремено соединение ткаенина ткаенина чипка фустан Камелија увезени мода ткаенина

DEN 984.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 140cm
Тежина : 340g/m
Состојки : Меша
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. xm
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c.w4002-13550051449.32.UMQGp2&id=527904202712

Детали

Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
100% ES Влакна
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Свеж

Избор на клиенти