.

.

New
150x50cm twill Чиста памучна крпа прирачник DIY позадина кожата крпа солидна боја Тен систем ткаенина Прирачник боја ткаенина

150x50cm twill Чиста памучна крпа прирачник DIY позадина кожата крпа солидна боја Тен систем ткаенина Прирачник боја ткаенина

DEN 100.32

Стока
Достапно.


Ширина : 150cm Материјал : 100% памук Димензии : 50 * 150cm (за 19.5"*59") MPN : Бебе клип беше, ракави, кеси, опремени листови Количина : 1 Тежина : 160g Миење инструкции : Измијте се со ладна вода. Намалување : 3-5% Пред да се предложи да се погледне под вода, имајте на ум ладна вода потопување, светлината на триење, првото перење, на површина ќе излезат некои лебди боја. Ве молиме имајте во предвид дека физичкото без слика е толку светла, во зависност од вашиот монитор, бојата е неизбежна, умот се заобиколат. Отстапување 1-3мм
1# (фото светла жолта боја на посебна страница.)
2# Huang Yushai (боја е најмногу блиску до 1)
3# млеко кафе

Детали

Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обична Обоена
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Никој
Плетени Тип:
Никој
Тип:
Памук
Материјал:
Памук
Големина:
150x50cm
Свеж

Избор на клиенти